Jakie są największe worki na śmieci?

13-11-2023

Tego nie wiemy, ale mamy w ofercie worki na śmieci i odpady produkcyjne o pojemności od 500l przez 1000l aż po 2500l. Najlepsze worki na odpady objętościowe to worki 500 litrów lub 1000 litrów, przy dużej pojemności takie worki są jeszcze w miarę poręczne. Wśród dużych worków najbardziej popularny rozmiar worka to 1000 litrów. Największe dostępne worki o pojemności 2500 litrów powinny być ustawiane w specjalnych stojakach.

Worki na śmieci 1000 litrów

Duże worki na śmieci są przeznaczone do lekkich odpadów o dużej objętości jak na przykład gąbka, susz lub niektóre materiały izolacyjne jak styropian czy wełna mineralna, duże worki na liście przydadzą przy podczas jesiennych porządków. Pojemne worki są wykonane z mocnej folii o grubości zapewniającej odpowiednią wytrzymałość. Tak duże worki są przydatne na budowach, w gospodarstwach rolnych i wszystkich firmach, które mają problem z lekkimi odpadami o dużej objętości.

Worki 1000 litrów

Jeżeli nie potrzebujesz zbyt wielu worków mamy specjalne opakowania po 10 worków o pojemności 1000 litrów lub 2500 litrów.

Worki na styropian i lekkie odpady dostarczamy złożone w opakowaniach kartonowych, te worki są za duże na pakowanie w formie rulonu.

Polecamy także specjalne druty oczkowe do zamykania dużych worków, sprawdź poniżej polecane produkty.

Mocne worki na śmieci

Duże worki na odpady muszą być wykonane ze szczególnie mocnej folii. Zwróć uwagę na grubość folii zwłaszcza przy zakupie bardzo dużych worków na śmieci - od tego zależy wytrzymałość worków, obok pojemności jest to najważniejsza cecha worków. Wszystkie worki z naszej oferty mają podaną grubość folii. Zachowaj ostrożność przy innych ofertach, w których nie podano grubości folii.

Wytrzymałe worki do odpadów ciężkich są mniejsze, z reguły pojemność worka to 120 litrów. Nasze worki 120 litrów są wykonane z wyjątkowo grubej i mocnej folii, nadają się jako specjalne worki na gruz oraz jako worki gospodarcze do wielu innych zastosowań. Worki budowlane są wykonane z nieprzejrzystej folii.

Wybór worków w sklepie Biurobox

Wybierz pojemność worków i grubość folii, w opisie szczegółowym znajdziesz także wymiary worków na śmieci, dokładne wymiary są ważne kiedy wybierasz większe worki gospodarcze.

Sprawdź naszą ofertę dużych worków na śmieci.

 

Aktualizacja 13 listopada 2023

Polecane produkty

Duże worki na śmieci TRILine®, 2500 l, 60 µm, 25 sztuk

Duże worki na śmieci TRILine®, 2500 l, 60 µm, 25 sztuk

Bardzo duże worki na śmieci 2500l, grubość 60 µm...
Drut do zamykania worków na śmieci

Drut do zamykania worków na śmieci

Drut oczkowy do zamykania worków na śmieci

Warto przeczytać:

Jak zamykać duże worki na śmieci?

Jak zamykać duże worki na śmieci?

25-01-2022
W przypadku największych worków na śmieci skuteczne zamknięcie worka może być problemem. Po zapełnieniu taki worek jest bardzo duży. W naszej ofercie znajdziesz duże worki na śmieci o pojemności 500 i 1000 litrów, nasze największe worki mają pojemność 2500 litrów (tak to nie jest... Więcej
Jak segregować śmieci w biurze?

Jak segregować śmieci w biurze?

24-11-2023
Jak segregować śmieci w biurze? Odpady biurowe jak każde inne śmieci muszą być segregowane. Najlepiej segregować śmieci biurowe tam, gdzie one powstają - czyli przy biurku. Do tego potrzebne będą odpowiednie kosze w biurze. Wdrożenie segregacji odpadów w biurze to sprawa nie tylko... Więcej
Czy trzeba segregować odpady w biurze?

Czy trzeba segregować odpady w biurze?

29-07-2020
W tym przypadku obowiązek segregowania odpadów zależy od tego, jaką deklarację złożył w gminie właściciel budynku. Odpadami komunalnymi są takie, które powstają w wyniku przebywania pracowników biurze. Najłatwiejsze rozgraniczenie to takie, że odpady komunalne powstają w biurze w... Więcej