Jak zamykać duże worki na śmieci?

25-01-2022

W przypadku największych worków na śmieci skuteczne zamknięcie worka może być problemem. Po zapełnieniu taki worek jest bardzo duży. W naszej ofercie znajdziesz duże worki na śmieci o pojemności 500 i 1000 litrów, nasze największe worki mają pojemność 2500 litrów (tak to nie jest literówka, worek ma 2,5 metra sześciennego). Przy tak dużych workach nie można ryzykować rozsypaniem ich zawartości.

Jak zamknąć tak duże worki po napełnieniu? Nasza odpowiedź: drutem oczkowym!

Drut do zamykania worków

Oferujemy specjalny drut oczkowy do zamykania dużych worków. Druty są pakowane po 1000 sztuk i mają oczka na końcach, w te oczka wkłada się haczyk wiązarki i jednym pociągnięciem skręca się drut - szybko i skutecznie. Po skręceniu drut tworzy pewne i bezpieczne zamknięcie. Polecamy także specjalną wiązarkę do drutu.

Polecane produkty

Drut do zamykania worków na śmieci

Drut do zamykania worków na śmieci

Drut oczkowy do zamykania worków na śmieci
Przyrząd do zamykania worków na śmieci

Przyrząd do zamykania worków na śmieci

Wiązarka do drutu oczkowego

Warto przeczytać:

Jakie są największe worki na śmieci?

Jakie są największe worki na śmieci?

13-11-2023
Tego nie wiemy, ale mamy w ofercie worki na śmieci i odpady produkcyjne o pojemności od 500l przez 1000l aż po 2500l. Najlepsze worki na odpady objętościowe to worki 500 litrów lub 1000 litrów, przy dużej pojemności takie worki są jeszcze w miarę poręczne. Wśród dużych worków... Więcej