Ktoś podrzuca śmieci do Twojego pojemnika? Zastosuj zamek do pojemników na śmieci.

24-09-2019

Podrzucanie śmieci do cudzych pojemników stało się prawdziwą plagą. Cudze śmieci w pojemniku to nie tylko większe koszty wywozu śmieci ale także odpowiedzialność za brak sortowania odpadów. Niektórzy czują się bezkarni bo wykrycie sprawcy w takim przypadku często jest niemożliwe.

Zamek do pojemników na śmieci

Nie płać za wywóz cudzych śmieci! Rozwiązaniem problemu jest zamek do pojemników na śmieci, który nie wymaga wiercenia dziur w pojemniku. Po prostu załóż i zamknij. Jeżeli masz więcej pojemników wybierz zamki z kluczem uniwersalnym - dostarczymy po dwa klucze na każdy z zamków a dowolnym z kluczy otworzysz każdy zamek.

Nasz zamek możesz stosować do pojemników będących własnością gminy - nie robisz dziur, nie niszczysz pojemników na śmieci ale je zamykasz.

Zalety zamka do koszy na śmieci:

  • chroni przed podrzucaniem cudzych śmieci
  • chroni przed rozrzucaniem śmieci przez ludzi i zwierzęta
  • zabezpiecza śmieci przed wysypaniem w przypadku przewrócenia pojemnika

 

Zamki do koszy na śmieci znajdziesz tutaj.

 

Kosz na śmieci z zamkiem

Bardziej wygodnym rozwiązaniem jest pojemnik na śmieci zamykany na zamek. Biurobox oferuje specjalne kosze na śmieci z zamkiem, który automatycznie otwiera się przy opróżnianiu pojemnika w samochodzie śmieciarce. Po opróżnieniu zamek automatycznie zamyka się. Nie trzeba czekać na wywóz śmieci, żeby otworzyć pojemnik.

Przejdź do koszy na śmieci z zamkiem.

 

Wpis był edytowany 17 marca 2021