Sortowanie dokumentów i korespondencji

28-09-2021

W dużym czy w małym biurze - szybkie posegregowanie dokumentów lub poczty to zadanie, które usprawnisz za pomocą naszych regałów pocztowych. Takie regały mogą być także wykorzystane jako podręczne magazynki na druki, formularze lub różne rodzaje papieru do drukarek. Regały mogą służyć do szybkiego posortowania poczty przychodzącej lub do rozdzielania zadań lub dokumentów pomiędzy pracowników.

Regały na korespondencję mają możliwość oznaczania poszczególnych półek etykietami. W większości regałów każda półka pomieści dużą ilość dokumentów - nawet do 500 kartek A4.

Regały do sortowania korespondencji

Oferujemy duży wybór regałów pocztowych i półek do segregowania korespondencji i dokumentów. Możesz wybrać rozmiar i ilość półek dopasowane do swoich wymagań. W ofercie mamy także regały na korespondencję, które możesz rozbudowywać o moduły dodatkowe. Większość naszych regałów pocztowych jest wykonana z tworzywa ale mamy także regały do sortowania listów metalowe.

Regał pocztowy

Z naszych regałów możesz stworzyć cały system do sortowania poczty lub pojedynczą stację sortowania. Wybierz odpowiedni regał; najmniejsze mają 5 półek a największe 36 półek. Za mało? Regały z tych samych systemów możesz łączyć w większe zestawy.

Wybierz regał na listy z naszej oferty.

Polecane produkty