Wygodne krzesło dla lekarza

25-08-2020

Czy lekarz musi się męczyć na niewygodnym krzesełku?

Kilkudziesięciu pacjentów w ciągu dnia - można być zmęczonym, ale można przygotować swoje stanowisko pracy tak aby zmęczenie przynajmniej zredukować.

Czy lekarz powinien mieć specjalne krzesło? Skoro specjalistyczne krzesła oferujemy dla innych profesji to oczywiście także dla lekarzy przygotowaliśmy specjalnie dobrane krzesło do pracy.

Wygodne krzesło dla lekarza

Prezentujemy specjalne krzesło dla lekarzy. Siedzisko jest miękko tapicerowane sztuczną skórą. Nie tylko miękkie i wygodne ale także łatwe w utrzymaniu czystości. Oparcie krzesła jest zamocowane na elastycznym stelażu z tworzywa sztucznego, z tyłu oparcia jest wygodny uchwyt. Mechanizm krzesła umożliwia odchylanie siedziska razem z oparciem a siłę oporu mechanizmu można wyregulować odpowiednio do wagi ciała. Większość krzeseł medycznych, oferowanych na rynku, to proste krzesła biurowe w jasnych kolorach - nie oferują one niezbędnego komfortu przy długotrwałej pracy siedzącej, wybierz krzesło, które jest dostosowane do wymagań pracy lekarza w przychodni.

Krzesło do gabinetu lekarskiego

Krzesło ma biały stelaż i jasnoszare obicie, pasuje do każdego gabinetu lekarskiego, do gabinetów zabiegowych itp. Jest także wersja z oparciem w kolorze niebieskim morskim.

Krzesło dla lekarza znajdziesz tutaj.

 

Aktualizacja 1 września 2020