Regały biurowe TETRIS

02-09-2020

Solidne regały biurowe

Regały biurowe z serii TETRIS są wykonane z trwałej płyty wiórowej, półki regałów mają grubość 25 mm, są więc dostosowane do typowych obciążeń segregatorami biurowymi. Powierzchnia półek jest laminowana i jest bardzo odporna na ścieranie. Ważną cechą jest tylna płyta - plecy regałów są wykonane z płyty meblowej o grubości 18 mm co zapewnia stabilną konstrukcję. Żadnych pleców regału z cienkiej płyty pilśniowej!

Regał aktowy biały

Biały, jasnoszary, klon czy buk - wszystkie kolory regałów TETRIS należą do palety kolorystycznej Schäfer. Oznacza to, że meble biurowe z różnych serii i systemów pasują do siebie kolorami. Możesz ustawić obok siebie regał i biurko z różnych systemów, ale jeżeli mają ten znak:

to znaczy, że kolor jest dokładnie taki sam i meble pasują do siebie.

Wysoki regał biurowy

System TETRIS to także regały wysokie, gdzie możesz ustawiać segregatory aż na 6 poziomach (6 WS), wysokość takiego regału to 2270 mm. Wysokie regały na segregatory pomagają całkowicie wykorzystać dostępną przestrzeń w biurze.

Wąski regał biurowy

Czasami po ustawieniu regałów w biurze pozostaje niewykorzystany narożnik, gdzie żaden regał ani inny mebel biurowy już się nie mieści. Ustaw tam wąski regał (szerokość tylko 400 mm) i wykorzystaj narożnik w biurze do przechowywania segregatorów.

Szeroki regał biurowy

Nasz największy regał biurowy ma szerokość 1200 mm. Zamiast ustawiać obok siebie dwa regały możesz zastosować szeroki regał na akta TETRIS. Ten regał ma na środku ściankę działową, która dodatkowo wzmacnia konstrukcję.

 

Przejdź do regałów biurowych TETRIS