Powrót do biura po pandemii

13-05-2021

Zaczynają się powroty do biur po długim okresie pracy zdalnej. Jak będzie wyglądać praca w biurach po pandemii?

Część firm i pracowników doceniła pracę z domu. Spodziewamy się, że w przyszłości wzrośnie udział pracy zdalnej i firmy nie przywrócą organizacji pracy takiej jaka była przed pandemią. Z pewnością jednak trzeba będzie zmienić układ i aranżację samych biur, tak aby pracownicy mieli zapewnione większe bezpieczeństwo i komfort.

Organizacja pracy w biurze po pandemii

Właściwe przygotowanie biura do pracy po pandemii zachęci pracowników do powrotu do biur, nie każdy ma przecież dobre warunki do pracy zdalnej. Bezpieczeństwo pracowników jest bardzo ważnym aspektem a właściwe zaaranżowanie biura pomoże zminimalizować ryzyko narażenia na kontakt z wirusem SARS-CoV-2 w pracy. Bardziej szczegółowe wytyczne podaje Państwowa Inspekcja Pracy. Ważną zasadą jest zachowanie dystansu jednak w wielu biurach nie ma możliwości rozsunięcia stanowisk pracy, w takiej sytuacji z pomocą przyjdą ścianki działowe.

Przezroczyste ścianki działowe

Proponujemy wybór przezroczystych ścianek działowych, które skutecznie odizolują poszczególne stanowiska pracy ale jednocześnie nie ograniczą przestrzeni w biurze. Ścianki działowe na kółkach zapewnią elastyczność i łatwe dokonywanie zmian w aranżacji biura.

Sprawdź naszą ofertę przezroczystych ścianek działowych na kółkach.