Krzesła warsztatowe - trwałe czy wygodne?

27-06-2020

Wymagania stawiane materiałom na pokrycia krzeseł na produkcję są większe niż w jakimkolwiek innym środowisku pracy. Po pierwsze, tapicerka krzesła roboczego w dużym stopniu wpływa na komfort, a tym samym na efektywność pracy użytkownika. Inną kwestią jest fakt, że każdy materiał tapicerski stosowany w środowisku przemysłowym jest poddawany znacznie większym obciążeniom mechanicznym niż w jakimkolwiek innym miejscu pracy.

Krzesła warsztatowe - trwałe czy wygodne?

Tapicerka materiałowa daje najlepszy możliwy komfort. Jest miękka i oddychająca, a także zapewnia pracownikom komfort przez długi czas, bez pocenia się. Niestety, żywotność tapicerki materiałowej jest ograniczona, więc w obszarach produkcyjnych, gdzie warunki są surowsze, może ona szybko ulec zużyciu. Tapicerka z pianki integralnej jest niezwykle wytrzymała, nawet w trudnych warunkach i łatwa do czyszczenia. Nie jest ona jednak tak wygodna jak tkanina, jest twardsza i nie oddycha. Krzesła z pianki PU są trwałe ale mniej wygodne od krzeseł warsztatowych z siedziskiem i oparciem z tkaniny.

Trwałe i wygodne krzesła na produkcję

Tak twarda jak pianka integralna i tak wygodna jak materiał: tkanina Supertec z mikrozbrojeniem:

                                           odporna, łatwa do czyszczenia, miękka i przewiewna

 

Firma Bimos postawiła sobie za zadanie wykorzystanie innowacyjnych materiałów i produktów - tak, aby praca w branży produkcyjnej była jak najbardziej przyjemna. Bimos połączył mocne strony tkaniny i pianki integralnej w jednym innowacyjnym materiale obicia. Rezultatem jest najlepsza tkanina obiciowa na świecie: Supertec.

Supertec jest tak miękki i oddychający jak tkanina, a jednocześnie tak wytrzymały jak pianka integralna. Osiągnięto to dzięki systemowi mikrozbrojeń, nakładanych w złożonym procesie na warstwę tkaniny.

Tak wygląda tkanina Supertec w zbliżeniu:

Konstrukcja tkaniny pozwala na naturalną cyrkulację powietrza. Jednocześnie mikrozbrojenia zapewniają odporność na duże obciążenia mechaniczne. Supertec jest niezwykle trwały, antypoślizgowy, łatwy do czyszczenia, a jednocześnie miękki, wygodny i oddychający. Ale to nie wszystko: Supertec wygląda również bardzo atrakcyjnie i jest wspaniały w dotyku. Bimos jest jedynym dostawcą na świecie, który wykorzystuje ten innowacyjny materiał do pokrywania krzeseł roboczych.

Biurobox oferuje krzesła robocze z tkaniną Supertec:

• wysokie krzesło warsztatowe Unitec

krzesło warsztatowe Unitec na kółkach lub na stopkach