Kolorowe krzesła warsztatowe

20-11-2019

Siedziska i oparcia krzeseł i taboretów marki Ergowork są wykonane z pianki poliuretanowej. Pianki PUR są tworzywami stosowanymi w produkcji mebli od lat, wyroby z pianki wyróżnia duża trwałość. Doskonałe parametry izolacyjne pianek sprawiają, że praca na krzesłach warsztatowych z miękkiej pianki jest bardziej komfortowa niż na krzesłach sklejkowych a jednocześnie krzesła piankowe są bardziej odporne na zabrudzenie niż krzesła obite tkaniną. Dodatkowo pianki PUR są odporne na grzyby i pleśnie i dobrze znoszą kontakt ze środkami czyszczącymi i odkażającymi.

Trwałość kolorów pianek w krzesłach warsztatowych Ergowork była testowana przez długotrwałe naświetlanie kolorowej pianki lampą ksenonową. W wyniku badań określono, że kolorowe krzesła warsztatowe Ergowork przez co najmniej 8 lat nie stracą koloru pod wpływem światła słonecznego lub sztucznego.

Krzesła robocze nie muszą być nudne! Kolorowe krzesła lub hokery warsztatowe zmieniają wygląd hali produkcyjnej, mogą być wykorzystane do odróżnienia poszczególnych stref lub działów. Krzesła PRO lub wysokie krzesła robocze PRO Special dostarczamy w kolorze niebieskim, szarym, zielonym lub czerwonym, oczywiście jest też krzesło czarne.

Duży wybór kolorowych krzeseł warsztatowych znajdziesz tutaj.